Zeptejte se na tento produkt

Zahradní dřevěná sestava NINA

Dostupnost: Na skladě

3.900 Kč
5.571 Kč
Zahradní sestava Nina je nejlevnějším dřevěným nábytkem pro 6 osob. Díky velmi nízké pořizovací ceně je tato sestava oblíbená také u chatařů.
Povrchová úprava
Sestava

Dřevěná zahradní sestava Nina

 

Zahradní sestava Nina je nejlevnějším dřevěným nábytkem pro 6 osob. Díky velmi nízké pořizovací ceně je tato sestava oblíbená také u chatařů. Každý rád přivítá super cenu ve srovnání s vysokou kvalitou nábytku.

 

Tato masivní sestava se skládá ze dvou lavic a stolu v délce 135 cm. Ninu vyrábíme také v rozšířené verzi s židlemi a štokrlaty. První verze sestavy pojme 6 osob a druhá rozšířená verze o židle pojme dokonce 10 osob.

 

Další velkou výhodou je velmi snadná montáž, která zabere pouhých 10 minut a kdykoliv můžeme nábytek rychle rozložit a uskladnit.

 

 

Navýšená síla materiálu 32 mm a 22 mm!

 

Síla materiálu má velký význam na životnost výrobku. Pro výrobu zahradního nábytku používáme borovicové nebo dubové řezivo, které velmi dobře odolává povětrnostním podmínkám.

 

Povrchová úprava

 

Veškeré díly zahradního nábytku jsou broušené, díky tomu nátěrová hmota lépe vsákne do dřeva a prodlouží tím životnost výrobku. Povrchovou úpravu provádíme stříkáním, nebo natíráním.  Používáme vysoce kvalitní něměcké lazury od firmy Painttex® , se kterýmy máme dobré zkušenosti více než 10 let, velmi dobře odolávají povětrnostním podmínkám a UV záření. Proto nábytek můžete mít dokonce i celoročně venku. Vzhledem k tomu, že tyto kvalitní barvy jsou poměrně drahé, se odvíjí také cena provedení povrchové úpravy.

Pokud si nábytek chcete ošetřit sami, rádi Vám poradíme.

 

 

Sestava obsahuje:

 

- stůl a 2 lavice (lze dokoupit židle a štokle)

- montážní návod

- spojovací materiál (šrouby, podložky, matice).

 

 

TECHNICKÉ PARAMETRY:

 

Sestava pohodlně pojme 6 osob.

Materiálem je borovice v síle 32 mm.

Nosnost lavice 350 kg/ks.

 

Rozměr lavice:

 

výška celková: 860 mm
výška sedáku: 425 mm
výška opěrky: 445 mm
šířka sedáku: 1350 mm
hloubka sedáku: 410 mm

 

 

Rozměr stolu:

 

délka: 1350 mm
šířka: 600 mm
výška: 750 mm 

 

Vzorník lazur: