Zeptejte se na tento produkt

Zahradní dřevěná sestava ADRIANA

Dostupnost: Na skladě

7.200 Kč
Zahradní sestava Adriana se vyznačuje nejen špičkovou kvalitou díky navýšené tloušťce dřeva až na 32 mm, ale také velmi příznivou cenu.
Povrchová úprava

Dřevěná zahradní sestava Adriana

 

- patří mezi nejoblíbenější set u našich zákazníků, ale je velmi oblíbená i majiteli restauračních zařízení, kteří ji s oblibou zakupují do restauračních zahrádek. Každý rád přivítá příznivou pořizovací cenu ve srovnání s vysokou kvalitou nábytku.

 Tato masivní sestava se skládá ze dvou lavic a stolu v délce 150 cm. Adrianu vyrábíme také v rozšířené verzi se dvěma židlemi a dvěma štokrlaty. První verze sestavy pojme pohodlně 6 dospělých osob a druhá rozšířená verze o židle pojme dokonce 10 osob.

 

Velkou výhodou je velmi snadná montáž, která zabere pouhých 10 minut a kdykoliv můžeme nábytek rychle rozložit a uskladnit.

 

 

Navýšená síla materiálu 32 mm!

 

Síla materiálu má velký význam na životnost výrobku. Pro výrobu zahradního nábytku používáme borovicové nebo dubové řezivo, které velmi dobře odolává povětrnostním podmínkám.

 

Povrchová úprava

 

Veškeré díly zahradního nábytku jsou broušené, díky tomu nátěrová hmota lépe vsákne do dřeva a prodlouží tím životnost výrobku. Povrchovou úpravu provádíme stříkáním, nebo natíráním.  Používáme vysoce kvalitní něměcké lazury od firmy Painttex® , se kterýmy máme dobré zkušenosti více než 10 let, velmi dobře odolávají povětrnostním podmínkám a UV záření. Proto nábytek můžete mít dokonce i celoročně venku. Vzhledem k tomu, že tyto kvalitní barvy jsou poměrně drahé, se odvíjí také cena provedení povrchové úpravy.

Pokud si nábytek chcete ošetřit sami, rádi Vám poradíme.

 

 

Sestava obsahuje:

 

- stůl a 2 lavice

- montážní návod

- spojovací materiál (šrouby, podložky, matice).

 

 

TECHNICKÉ PARAMETRY:

 

Sestava pohodlně pojme 6 osob.

Materiálem je borovice v síle 32 mm.

Nosnost lavice 350 kg/ks.

 

Rozměr lavice:
výška celková : 870 mm
výška sedáku : 430 mm
výška opěrky : 450 mm
délka sedáku : 1500 mm
hloubka sedáku : 410 mm


Rozměr stolu:

délka : 1500 mm
šířka : 680 mm
výška : 680 mm

 

Vzorník lazur: